Stowarzyszenie Sportowe Osiedlowy Klub Sportowy PRAWOBRZEŻE - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Kipsta F700

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Beżowa 40 bz
2. Pub Happy Seven 33 bz
3. Global Achieve 32 bz
4. Centrum 44 30 bz
5. Huragan Różowa 27 bz
6. Fioletowa 26 bz
7. FC Kebzonia 20 plus
8. Wesołe Miasteczko Zdroje 17 minus
9. Aquila 12 bz
10. Kartel Kijewo 5 bz

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 70, wczoraj: 331
ogółem: 538 665

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

ALPN - turniej barażowy

  • autor: OKS_admin, 2015-07-29 12:08

Organizator Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej informuje, że w dniu 23 sierpnia (niedziela) na boisku przy ul. Pomarańczowej odbędzie się turniej eliminacyjny do rozgrywek ALPN. Zgłoszenia zespołów będą przyjmowane telefonicznie do dnia 20 sierpnia.

Zasady uczestnictwa w turnieju:
- imienna lista zawodników w drużynie (adres zamieszkania i data urodzenia)
- zawodnicy muszą być pełnoletni (każdy posiada przy sobie dowód osobisty)
- każdy zespół posiada minimum jednakowe koszulki
- formuła rozgrywek będzie znana dopiero po zamknięciu listy chętnych drużyn
- turniej zacznie się w godzinach porannych

Kontakt do organizatora:
Zenon Kaczmarek 691 632 223


Aktualności

Zostań piłkarzem Pogoni Prawobrzeże

  • autor: OKS_admin, 2015-06-16 08:44

Rozpoczął się letni nabór dzieci do drużyn piłkarskich Pogoni Prawobrzeże. Po wakacjach zostanie utworzona nowa grupa złożona z dzieci urodzonych w roku 2009. Oprócz tego czekamy na piłkarzy urodzonych w latach 1997 - 2008 (są to nabory uzupełniające do istniejących już drużyn). Zawodników oraz rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka na treningi prosimy o bezpośredni kontakt z trenerami:
Juniorzy 1997-1999 – Paweł Osuch tel. 505 416 344
Trampkarze 2001 – Piotr Smereczyński tel. 501 171 628
Trampkarze 2002 – Józef Gawron tel. 500 100 413
Młodzicy 2003 – Robert Wojtkowski tel. 607 514 744
Młodzicy 2004 – Artur Łagodzki tel. 607 613 395
Orliki 2005 – Tomasz Kaczmarek tel. 607 491 545
Orliki 2006 – Rafał Szałek tel. 607 143 869
Żaki 2007 – Tomasz Kaczmarek tel. 607 491 545
Żaki 2008 – Rafał Szałek tel. 607 143 869
Maluszki 2009 – Tomasz Kaczmarek tel. 607 491 545

Oferujemy:
– profesjonalne treningi piłkarskie i bramkarskie
– naukę u doświadczonych trenerów
– przyjazną atmosferę
– udział w meczach ligowych, turniejach piłkarskich i obozach szkoleniowych
– naukę odpowiedzialności i współpracy z innymi oraz zasad fair play
– dalszą przygodę z piłką w młodzieżowych drużynach Pogoni Prawobrzeże


ALPN - zakończenie sezonu

  • autor: OKS_admin, 2015-06-05 19:41

Organizator Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków futbolu na ostatnią kolejkę ligową. W najbliższą niedzielę odbędą się mecze kończące XVIII edycję ALPN oraz ceremonia wręczenia nagród. Poniżej harmonogram kolejki.

XVIII KOLEJKA - 7 czerwca 2015    
godz. 09.30    Pub Happy Seven - Wesołe Miasteczko Zdroje
godz. 11:00    Centrum 44 - Aquila
godz. 12:30    Huragan Różowa - FC Kebzonia
godz. 14:00    Beżowa - Kartel Kijewo
godz. 15:30    Global Achieve - Fioletowa
godz. 17:00    uroczyste zakończenie sezonu 2014/2015
godz. 17:30    zapraszamy na wspólne grillowanie (sprzęt oraz prowiant we własnym zakresie)


ALPN - wyniki głosowania na najlepszych piłkarzy

  • autor: OKS_admin, 2015-06-02 12:43

NAJLEPSZY PIŁKARZ SEZONU 2014/2015:
Krzysztof Dominiak (Global Achieve) - 17 pkt
Paweł Gabrysiak (PH7) - 13 pkt
Daniel Guzicki (Beżowa) - 12 pkt
Rafał Szałek (Fioletowa) - 11 pkt
Wojciech Gałecki (WM Zdroje) - 7 pkt

NAJLEPSZY BRAMKARZ SEZONU 2014/2015:
Patryk Podgórski (Huragan Różowa) - 18 pkt
Łukasz Warachowski (Beżowa) - 17 pkt
Artur Stefaniak (PH7) - 13 pkt
Piotr Kuligowski (Centrum 44) - 12 pkt


Harmonogram wiosny Pogoni Prawobrzeże

  • autor: OKS_admin, 2015-04-15 16:29

03.06.2015 (środa)
Pogoń Prawobrzeże – Salos Szczecin 17:15 i 18:30  MŁODZIKI

31.05.2015 (niedziela)
Turniej rocznika 2006 (grupa B) 17:30 – 20:00  ŻAKI

10.06.2015 (środa)
Pogoń Prawobrzeże – Football Academy 17:00 i 18:30  MŁODZIKI

14.06.2015 (niedziela)
Pogoń Prawobrzeże – Energetyk Szczecin 16:00  JUNIORZY

20.06.2015 (sobota)
Pogoń Prawobrzeże – Błękitni Stargard 10:00 i 11:30  MŁODZIKI
Pogoń Prawobrzeże – GKS Mierzyn 13:30  TRAMPKARZE

Wszystkie mecze odbędą się na boisku MOSRiR przy ul. Pomarańczowej 31.


Archiwum aktualności


Reklama