Stowarzyszenie Sportowe Osiedlowy Klub Sportowy PRAWOBRZEŻE - strona nieoficjalna

Inna » Inne rozgrywki
1. Beżowa 43 bz
2. City Hall FC 35 plus
3. Global Achieve 34 minus
4. Auto Maks 31 bz
5. Grom 28 bz
6. PHU Gucio Kijewo 22 bz
7. Centrum 44 17 bz
8. Fioletowa 14 bz
9. Różowa 10 bz
10. FC Kebzonia 10 bz

FIZJOLINE partnerem naszego klubu

• autor: OKS_admin, 2017-03-01 11:00

FIZJOLINE Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne - Partnerem Medycznym Klubu

Zawodnicy trenujący w naszym Klubie mają profesjonalną opiekę medyczno-rehabilitacyjną w postaci Partnera Medycznego Klubu firmy Fizjoline z Prawobrzeża. Fizjoline to Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne z kadrą lekarską (ortopedia, neurochirurgia, dietetyka, reumatologia, pediatria, USG) i fizjoterapeutyczną (w tym fizjoterapia dziecięca i korekcja wad postawy). Więcej o samej firmie na stronie internetowej www.fizjoline.pl i facebooku.

Osoba do kontaktu dla Rodziców ze strony Partnera Medycznego:
Edyta Nowotarska tel. 780091132

ALPN - informacje

• autor: OKS_admin, 2017-08-01 19:31

Przewidywany start XXI edycji ALPN - niedziela 3 września br.
Składka roczna za 1 zawodnika - 40 PLN
Obowiązkowe ubezpieczenie za 1 zawodnika - 30 PLN
Zgłoszenia składów i losowanie terminarza - 29 sierpnia, godz.18:00

XXI edycja ALPN

• autor: OKS_admin, 2017-07-21 15:04

Organizator Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na Osiedlu Bukowym prosi wszystkie zespoły uczestniczące obecnie w rozgrywkach o telefoniczne potwierdzenie udziału w kolejnej edycji ligi. Na potwierdzenie kapitanowie drużyn mają czas do dnia 5 sierpnia br.

Kontakt do organizatora - kom. 691 632 223

Zakończenie XX edycji ALPN

• autor: OKS_admin, 2017-06-01 15:27

W najbliższą niedzielę 4 czerwca na boisku przy ul. Pomarańczowej odbędzie się uroczyste zakończenie dwudziestej edycji rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród uczestnikom ALPN połączona będzie z festynem rodzinno-sportowym, podczas którego będzie można obejrzeć zawody zespołów młodzieżowych oraz bezpłatnie spróbować kiełbaski z grill. Ceremonia zakończenia sezonu zaplanowana jest w niedzielę na godzinę 14:00, ale wszystkich fanów piłki nożnej zapraszamy do obejrzenia ostatnich meczów ligowych, które rozegrane zostaną w sobotnie popołudnie i niedzielny poranek.

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA:
3 czerwca (sobota)
godz.17.00 Grom - City Hall FC
godz.18:30 Różowa - Centrum 44

4 czerwca (niedziela)
godz.09:30 Beżowa - FC Kebzonia
godz.11:00 Kijewo - Fioletowa
godz.12:30 Global Achieve - Auto Maks

Podczas niedzielnego festynu ALPN będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na rehabilitację zawodnika drużyny Auto Maks - Marcina Januszewskiego, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Nominacje do nagród ALPN

• autor: OKS_admin, 2017-05-18 14:47

W najbliższą niedzielę 21 maja podczas meczów XVI kolejki ligowej odbędą się nominacje do tegorocznych nagród ALPN. W pierwszym etapie głosowania kapitanowe w imieniu swoich zespołów będą nominować najlepszych piłkarzy we wskazanych kategoriach (najlepszy piłkarz, najlepszy bramkarz). Karty do głosowania dostępne są u organizatora rozgrywek.