Deichmann 2011

• autor: sampaio, 2011-06-14 15:48

W miniony weekend rozegrano ostatnią serię eliminacji Mini-Mistrzostw Europy 2011. Tym razem nasz klub reprezentowała tylko jedna drużyna, a mianowicie rozgrywająca mecze w grupie młodszej SZWECJA. Szwedzi mieli rozegrać tylko jedno brakujące spotkanie z Turcją i tak też się stało (w meczu padł remis 1:1). Dzięki temu nasz zespół zakończył eliminacje na miejscu 6 z dorobkiem 26 pkt.

Występujące w grupie starszej SZKOCJA i IRLANDIA tym razem nie pojawiły się na boisku.  Irlandczycy zrezygnowali z gry w ostatni weekend, ponieważ  drużyna od dwóch tygodni boryka się z problemami kadrowymi (kontuzje, choroby lub nieobecność kluczowych zawodników). Irlandczycy zakończyli rozgrywki eliminacyjne na 19.miejscu (12 pkt). Szkoci natomiast w ostatni weekend skorzystali z prezentu od rywali i łatwo zainkasowali 6 punktów z walkowery. Dzięki temu podopieczni trenera Roberta Cackowskiego utrzymali pozycje w środku tabeli (11.miejsce - 32 pkt).

W najbliższą sobotę i niedzielę finały. Wyniki eliminacyjnego etapu turnieju i końcowy układ tabeli sprawiły, że w pierwszej rundzie finałowej los przydzielił nam rywali będących w naszym zasięgu.
Poniżej zestaw par pierwszej rundy. Udział naszych piłkarzy w dalszej części turnieju będzie zależał od tego czy pokonają rywali w kolejnych meczach.

GRUPA MŁODSZA (2002 i młodsi)
SZWECJA - NIEMCY (w tym meczu jesteśmy zdecydowanym faworytem)

GRUPA STARSZA (2000 i 2001)
SZKOCJA - FINLANDIA (liczymy na pewny awans Szkotów do następnej rundy)