Piąte miejsce rocznika 1998 na Hożej

• autor: OKS_admin, 2012-02-29 13:05

W sobotę 25 lutego w hali ZCE przy ul. Hożej odbył się halowy turniej piłki nożnej trampkarzy młodszych rocznika 1998. Organizatorem imprezy był klub sportowy Stal Szczecin. W zawodach, które rozgrywano systemem "każdy z każdym" podopieczni trenera Józefa Gawrona zajęli piąte miejsce. Szkoleniowiec naszej drużyny tym razem na turniej postanowił zabrać chłopców, którzy w ostatnim czasie nie mieli zbyt wielu okazji, by uczestniczyć w  zawodach. Jednak mimo braku kilku podstawowych piłkarzy zespół pokazał się z dobrej strony i dosłownie otarł się o trzecie miejsce. O lokacie poza strefą podium zadecydowały dwa bardzo zacięte ale niestety tylko remisowe pojedynki z drużynami gospodarzy.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. Akademia Piłkarska Szczecin
2. Chemik Police
3. Stal I Szczecin
4. Salos Szczecin
5. Pogoń Prawobrzeże Szczecin
6. Stal 99' Szczecin
7. Błękitni Stargard
8. Stal II Szczecin

Zdjęcie pochodzi z serwisu www.stalszczecin.pl