Rocznik 2001 zagrał na Hożej

• autor: OKS_admin, 2012-03-19 11:50

W minioną sobotę drużyna orlików starszych Pogoni Prawobrzeże zajęła VII w halowym turnieju piłkarskim zorganizowanym przez klub sportowy Stal Szczecin. Zwycięzcą zawodów została Arkonia Szczecin. W turnieju wystartowało 10 zespołów ze Szczecina i okolic. W pierwszym etapie rozgrywki prowadzone były w podziale na grupy eliminacyjne A i B (mecze każdy z każdym). Drugi etap rozegrano już metodą pucharową. W grupie natrafiliśmy na dwie drużyny Szczecińskiej Akademii Piłkarskiej oraz dwie ekipy gospodarzy - Stal Szczecin II i SP 11. Nasi piłkarze w fazie eliminacji (cztery mecze) zgromadzili 4 punkty i nie udało się im wywalczyć upragnionego awansu do półfinałów. W meczu o miejsce siódme przyszło zagrać z Mewą Resko, z którą niecały miesiąc temu na zawodach "Luty z futbolem" zaledwie zremisowaliśmy. Tym razem chłopcy wyszli na parkiet bardziej zmotywowani i zagrali o niebo lepiej niż w Policach. Siódme miejsce mimo wszystko cieszy, gdyż tak naprawdę nasza drużyna wcale nie odbiegała umiejętnościami od innych uczestników turnieju. W kilku momentach zabrakło szczęścia, czasami przeszkadzały nerwy, ale najważniejsze, że sobotni poranek i popołudnie spędziliśmy na sportowo i wszyscy wróciliśmy do domu w pogodnych nastrojach.

Eliminacje w grupie B
Pogoń Prawobrzeże - Stal Szczecin II  2:0
Pogoń Prawobrzeże - SAP II  1:4
Pogoń Prawobrzeże - SP 11 Szczecin  1:1