Podjuchy i Kebzonia zagrają w ALPN

• autor: OKS_admin, 2012-08-24 16:59

Znamy już nowych uczestników Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Są to Podjuchy oraz FC Kebzonia. Zespół z Podjuch zdominował baraże i z kompletem punktów uplasował się na pierwszym miejscu. Do nietypowej sytuacji doszło w przedostatnim meczu. Zajmująca drugie miejsce Aquilla mając już wypracowaną bezpieczną przewagę nad trzecią FC Kebzonią postanowiła oddać Podjuchom walkowera i jeszcze przed grą opuściła plac gry. Zawodnicy z Podjuch widząc udających się do domu kolegów z boiska nie kryli rozczarowania. W końcu pojawili się w niedzielę na Pomarańczowej by pograć w piłkę. Sprawy w swoje ręce wziął organizator ALPN, który jeszcze na miejscu zadecydował o dyskwalifikacji zespołu Aquilla. Powód - niesportowe zachowanie, brak poszanowania wobec rywala oraz organizatora turnieju barażowego. Tym samym awans do tegorocznych zawodów ALPN wywalczyła grająca do samego końca drużyna FC Kebzonia. Poniżej publikujemy wyniki drugiego dnia turnieju i końcową tabelę uwzględniającą decyzję organizatora.

Aquilla - FC Kebzonia       4:1
Aquilla - Podjuchy          0:3 walkower