Siatkarski czwartek na Bukowym

• autor: sampaio, 2009-03-20 19:46
OKS PRAWOBRZEŻE - TEMIDA TEAM  3:0

Czwartkowy mecz IV ligi SALPS zakończył się pewnym zwycięstwem naszego zespołu w stosunku 3:0. Mimo, że spotkanie nie obfitowało w jakieś spektakularne zagrania to na parkiecie nie brakowało emocji. Walcząca o miejsce barażowe Temida Team zaprezentowała się całkiem przyzwoicie i przez część spotkania była dla OKS Prawobrzeże równorzędnym rywalem.
W pierwszych dwóch setach o zwycięstwie gospodarzy zadecydowały końcowe fragmenty, w których to nasi zawodnicy wykazali się większym sprytem i doświadczeniem. Trzecia partia meczu przebiegała już od początku pod dyktando OKS. Dzięki wygranej OKS Prawobrzeże umocniło się na pozycji lidera IV ligi SALPS  i awans do III ligi jest już niemal zapewniony. Dodatkowo środowa porażka wicelidera IV ligi, drużyny Agrotrans praktycznie pozwala siatkarzom OKS myśleć już o barażach o ligę II (organizatorzy SALPS dopuszczą do nich z IV ligi wyłącznie najlepszy zespół). Czwartkowa porażka pozbawiła Temidę Team szans na awans - drużynie tej pozostała obecnie rywalizacja o miejsca 4-6.