Aktualności

Halowy turniej ALPN zakończony

• autor: sampaio, 2009-03-23 10:49
WESOŁE MIASTECZKO ZDROJE WYGRYWA

Halowy Turniej ALPN 2009 dobiegł końca. Zwycięzcą weekendowej rywalizacji został zespół Wesołe Miasteczko Zdroje I, który w finale pokonał Real Team. Trzecie miejsce zajęła drużyna Wesołe Miasteczko Zdroje II, która w małym finale okazała się lepsza od Fioletowej. Zmagania w grupie o miejsca 5-10 wygrała Bazuka Bukowe.

Statuetkę dla Najlepszego Zawodnika turnieju otrzymał Marcin Chanuza (Wesołe Miasteczko Zdroje II). Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Piotra Lewandowskiego (Fioletowa). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju - fotorelacja dostępna jest w dziale GALERIA ZDJĘĆ. Poniżej zamieszczamy niedzielne rozstrzygnięcia i końcową klasyfikację turnieju.
GRUPA O MIEJSCA 5-10