Siatkówka - OKS mistrzem IV ligi SALPS

• autor: sampaio, 2009-04-17 11:06

PRZED NAMI BARAŻE

W rozegranym wczoraj meczu ligowym siatkarze OKS Prawobrzeże pokonali drużynę Saper JW 2901 w stosunku setów 3:1. Spotkanie to było ostatnim występem naszej drużyny na czwartoligowych parkietach SALPS. Dla naszych zawodników rezultat tego meczu nie miał większego znaczenia, gdyż awans do wyższej klasy rozgrywkowej zapewnili sobie już kilka tygodni temu. Dla Saperów porażka z Prawobrzeżem oznacza, że drużyna ta zakończy rozgrywki dopiero na 7. miejscu.

Przypomnijmy, że zgodnie z regulaminem SALPS dzięki zajęciu pierwszego miejsca w IV lidze OKS Prawobrzeże otrzymał szansę ubiegania się o awans nawet do II ligi SALPS. W zbliżających się barażach najbliższym rywalem podopiecznych Leszka Litwinki będzie drużyna Kamar, która w obecnym sezonie III ligi SALPS zajęła 3. miejsce.