Siatkówka - pierwszy mecz za nami

• autor: sampaio, 2009-04-23 11:04

KAMAR - OKS PRAWOBRZEŻE  3:1

Pierwszy mecz barażowy za nami. We wczorajszym bardzo wyrównanym pojedynku w hali przy ul. Bolesława Śmiałego padł wynik 3:1 dla Kamaru. Jakby nie patrzeć jest to rezultat bardzo szczęśliwy dla gospodarzy. Mecz rozgrywano bowiem w bardzo trudnych warunkach. Hala Kamaru to jeden z najmniejszych obiektów w mieście i bliskość ścian oraz niski sufit uniemożliwiały nam agresywną grę w obronie. Gospodarze grający tam nacodzień w 100% wykorzystali atuty swojego boiska. Ale niewiele brakowało, aby to nasz zespół wyjechał stamtąd z kompletem punktów.

Dziś pora na rewanż. Czy przestrzenna hala na Bukowym pozwoli przyjezdnym na łatwe zdobywanie punktów? Czy nowa piłka, którą goście nie lubią grać nie będzie im czasem przeszkadzać?
Czy Kamar poradzi sobie z podwójnie zmotywowanym zespołem OKS, który we własnej hali będzie mógł pokazać pełnię swoich moźliwości? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy juz dziś wieczorem. Serdecznie zapraszamy.

23.04.2009 (czwartek), hala przy ul. Seledynowej
OKS Prawobrzeże - KAMAR