Piłka nożna - dzieci

• autor: sampaio, 2009-09-08 13:58
TRAMPKARZE ZAINAUGUROWALI SEZON

Zgodnie z terminarzem rozgrywek piłkarze Pogoni Prawobrzeże rozpoczęli sezon wyjazdami do Koszalina (rocznik 1995 i 1996) oraz do Gryfina (rocznik 1998). Niestety, miniony weekend nie był dla naszych drużyn młodzieżowych szczęśliwy.

Podopieczni trenera Józefa Gawrona (trampkarze 1996) przegrali z Bałtykiem Koszalin aż 0:11. Identycznym wynikiem zakończył się mecz piłkarzy z rocznika 1995, których opiekunem jest trener Piotr Smereczyński. Usprawiedliwieniem tak wysokich przegranych może być  dłuższa przerwa w zajęciach sportowych spowodowana letnimi wakacjami oraz fakt, że nasze zespoły dopiero w tym tygodniu rozpoczęły cykl treningowy. Należy również wspomnieć o trudnym rywalu - Bałtyk Koszalin to lider w szkoleniu piłkarskiej młodzieży w rejonie nadmorskim i na swoim obiekcie (euroboisko ze sztuczną nawierzchnią) bedzie groźnym przeciwnikiem dla każdego zespołu.

Drużyna młodzików młodszych (rocznik 1998) prowadzona przez trenera Roberta Wojtkowskiego stoczyła w Gryfinie dwumecz z miejscowym Energetykiem. Pierwszy zespół Pogoni Prawobrzeże nie sprostał zadaniu i przegrał w stosunku 2:4. W tym samym czasie nasz drugi zespół  w meczu z drugą drużyną gospodarzy wywalczył remis 4:4 i do Szczecina przywiózł ze sobą cenny punkt.

W najbliższy weekend do regionalnych rozgrywek ZZPN przystapią nasze pozostałe dwie drużyny - młodziki z rocznika 1997 (trener Robert Cackowski) oraz orliki z rocznika 1999 (trener Leszek Pokładowski).