Piłka nożna - dzieci

• autor: sampaio, 2009-09-11 12:53
SPARING TRAMPKARZY 1995 - 1996

W czwartkowe popołudnie na boisku przy ul. Pomarańczowej rozegrano kolejny  sparingowy mecz naszych zespołów młodzieżowych. Na przeciw siebie ponownie stanęli zawodnicy Pogoni Prawobrzeże z rocznika 1996 (trener Gawron) i 1995 (trener Smereczyński). Tym razem trampkarze zagrali na całym boisku, a drużyny przystąpiły do meczu w 10-osobowych składach (w drugiej połowie zagrano po jedenastu). Spotkanie odbyło się w ramach zajęć treningowych i miało charakter meczu towarzyskiego. Oprócz zgrania zespołu szkoleniowcy obu drużyn testowali przydatność swoich podopiecznych na wybranych pozycjach. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 5:5 (do przerwy prowadzenie 5:1 rocznika 1995).

W najbliższą niedzielę obie drużyny w ramach regionalnych rozgrywek ligowych zmierzą się ze Stalą Szczecin. Mecze odbędą się na stadionie przy ul. Bandurskiego.