Siatkówka - III liga SALPS

• autor: sampaio, 2009-10-25 11:20

KAZUAR - OKS PRAWOBRZEŻE  0:3

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami całe spotkanie przebiegało pod dyktando naszego zespołu. Dyspozycja oraz skuteczność ataków Kazuara pozostawiała w piątek wiele do życzenia. Gospodarze zmotywowali się do walki jedynie w drugiej partii meczu, kiedy to po serii naszych błędów  zrobiło się prawie remisowo. Mimo licznych niedokładności po naszej stronie siatki także ta część meczu padła łupem OKS. Kolejny set nie przyniósł już takich emocji. Co prawda miejscowi walczyli zaciekle do końca, jednak skutecznej recepty na rozkręcające się tego dnia Prawobrzeże nie znaleźli.

Serdecznie zapraszamy na czwartkowe derby Osiedla Bukowego - tym razem zagramy z zaprzyjaźnionym SPAJKEREM. Można śmiało powiedzieć, że oba zespoły znają się jak przysłowiowe "łyse konie". Ich zawodnicy w przeszłości wielokrotnie ze sobą rywalizowali, trenowali, a nawet występowali po tej samej stronie siatki na różnorodnych turniejach i imprezach siatkarskich w regionie. Drużyny rozegrały pomiędzy sobą  już kilka sparingów, ale zbliżający się pojedynek będzie ich pierwszym ligowym starciem o punkty. Zapowiada się prawdziwy siatkarski rarytas, także sportowych emocji na pewno nie zabraknie.

29.10.2009 (czwartek)
Hala sportowa SP 74 (Os. Bukowe)

OKS PRAWOBRZEŻE - SPAJKER
Początek meczu o godzinie 19:45