Piłka nożna - młodzicy 1998

• autor: sampaio, 2010-03-03 14:10
POGOŃ PRAWOBRZEŻE ZAGRA Z NAJLEPSZYMI

Mamy zaszczyt poinformować, że podopieczni trenera Roberta Wojtkowskiego otrzymali zaproszenie na międzynarodowy turniej piłkarski Sopot Football Cup. Impreza, nad którą patronat sprawuje Prezydent Miasta Sopot odbędzie się w dniach 18-20 czerwca br.

W turnieju wystartują 32 drużyny z rocznika 1998 reprezentujące najsilniejsze polskie kluby oraz specjalnie zaproszeni goście zza granicy. Spośród polskich drużyn na sopockim turnieju pojawią się m.in. takie zespoły jak Wisła Kraków, Arka Gdynia, Lech Poznań, Legia Warszawa, ŁKS Łódź, GKS Katowice, Widzew Łódź, Korona Kielce, Zagłębie Lubin, Ruch Chorzów czy Śląsk Wrocław. Nasze "krajowe podwórko" uzupełnią takie znane piłkarskie marki jak Glasgow Rangers (Szkocja), Austria Wiedeń (Austria), Werder Brema i Hertha Berlin (Niemcy) oraz Brommapojkarna (Szwecja), Spartak Trnava (Słowacja), VFL Bochum, VFL Leizpig i VFL Osnabruck (Niemcy), Żalgiris Wilno (Litwa), Skonto Ryga (Łotwa), HJK Helsinki i TPS Turku (Finlandia).