ALPN - zebranie kapitanów

• autor: OKS_admin, 2013-03-08 12:35

Organizator ALPN zaprasza kapitanów wszystkich zespołów grających w naszej lidze na spotkanie, które odbędzie się w dniu 2 kwietnia o godz. 18:00 w pomieszczeniu klubowym przy ul. Brązowej 41. Na zebraniu będą omawiane kwestie organizacyjne związane z wiosenną rundą rewanżową. Będzie to także jedyna okazja do zgłoszenia nowych zawodników do drużyny. Organizator ALPN informuje, że zgłaszać można jedynie zawodników w pełni opłaconych, posiadających pełne dane osobowe z dostarczonym aktualnym zdjęciem. Informację o spotkaniu podajemy ze stosownym wyprzedzeniem, gdyż w tym roku wyjątków dotyczących niekompletnych zgłoszeń już nie będzie.

Koszt zgłoszenia nowego zawodnika:
40 PLN (uczestnictwo w ALPN)
10 PLN (obowiązkowe ubezpieczenie NNW)
3 PLN (koszt nowej legitymacji + obowiązkowo dostarczone zdjęcie)

Koszt zgłoszenia zawodnika transferowanego (zgłoszonego do innej drużyny):
3 PLN (koszt nowej legitymacji + obowiązkowo dostarczone zdjęcie)

W trakcie spotkania kapitanów można również opłacić wyrobienie nowej legitymacji dla zawodników, którzy zgubili taki dokument, których legitymacja posiada nieaktualną nazwę zespołu lub posiadają legitymację, która uległa zniszczeniu. Koszt wyrobienia legitymacji już w trakcie rundy wyniesie 5 PLN.

Formularz zgłoszeniowy w formacie pdf można pobrać klikając TUTAJ

autor: Patrolll 2013-03-09 14:43:03

Profil Patrolll w Futbolowo W sytuacji gdy chce się zgłosić zawodnika do rundy wiosennej a ma on legitymację z aktualna nazwą drużyny trzeba płacić 3zł ?

autor: OKS_admin 2013-03-10 11:24:15

Profil OKS_admin w Futbolowo Nie trzeba.