dzisiaj: 123, wczoraj: 25
ogółem: 1 172 878
statystyki szczegółowe
MISTRZ ALPN - Beżowa
WICEMISTRZ - Pub Happy Seven
3. MIEJSCE - Wesołe Miasteczko Zdroje
Najlepszy strzelec: Michał Krakowski (W.M.Zdroje) - 28 bramek
Najlepszy zawodnik ALPN: Daniel Guzicki (Beżowa)
Najlepszy bramkarz ALPN: Piotr Lewandowski (Fioletowa)
Puchar FAIR PLAY: FC Kebzonia i Fioletowa (ex aequo) - po 10 pkt
Najlepszy atak w lidze: Beżowa - zdobytych 85 bramek
Najgorszy atak w lidze: Huragan Różowa - zdobyte 22 bramki
Najlepsza obrona w lidze: Beżowa - straconych 19 bramek
Najgorsza obrona w lidze: Huragan Różowa - stracone 93 bramki
Najdłuższa seria zwycięstw: Beżowa - 7
Najdłuższa seria meczów bez porażki: Beżowa - 20 (cały sezon - seria nadal trwa)
Najdłuższa seria porażek: Huragan Różowa - 11 (włącznie z sezonem 2012/13)
Najdłuższa seria bez zwycięstwa: Huragan Różowa - 13 (włącznie z sezonem 2012/13)
Poniżej wyniki głosowania (zawodnicy, którzy zebrali najwięcej punktów).
Najlepszy zawodnik ALPN:
7 pkt - Guzicki (Beżowa)
6 pkt - Pajda (Zenit Majowe)
5 pkt - Haduch (Kartel Kijewo)
5 pkt - Gabrysiak (Pub Happy Seven)
5 pkt - Iskra (Huragan Różowa)
5 pkt - Wiśniewski (Zenit Majowe)
4 pkt - Szałek (Fioletowa)
Najlepszy bramkarz ALPN:
21 pkt - Lewandowski (Fioletowa)
8 pkt - Warachowski (Beżowa)
6 pkt - Chaber (Zenit Majowe)
6 pkt - Łapeta (Wesołe Miasteczko Zdroje)
5 pkt - Leśnik (FC Kebzonia)
W rozwinięciu wyróżnienia i szczegółowe głosy oddane przez kapitanów.
AQUILA
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Wiśniewski (Zenit Majowe)
2 pkt - Onuigbo (Kartel Kijewo)
1 pkt - Szałek (Fioletowa)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - Lewandowski (Fioletowa)
2 pkt - Chaber (Zenit Majowe)
1 pkt - brak głosu
Wyróżnienie - Paweł Łubian
BEŻOWA
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Gimiński (Fioletowa)
2 pkt - Wiśniewski (Beżowa)
1 pkt - Garncarek (Aquila)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - bramkarz Centrum 44
2 pkt - Leśnik (FC Kebzonia)
1 pkt - Lewandowski (Fioletowa)
Wyróżnienie - Daniel Guzicki
CENTRUM 44
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Haduch (Kartel Kijewo)
2 pkt - Kaczorowski (Beżowa)
1 pkt - Łubian (Aquila)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - Lewandowski (Fioletowa)
2 pkt - Wrona (Kartel Kijewo)
1 pkt - Stefaniak (Pub Happy Seven)
Wyróżnienie - Damian Zima
FC KEBZONIA
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Ryks (Global Achieve)
2 pkt - Haduch (Kartel Kijewo)
1 pkt - Śledź (Wesołe Miasteczko Zdroje)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - Lewandowski (Fioletowa)
2 pkt - Skumiał (Pub Happy Seven)
1 pkt - Warachowski (Beżowa)
Wyróżnienie - Gracjan Butkiewicz
FIOLETOWA
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Guzicki (Beżowa)
2 pkt - Gabrysiak (Pub Happy Seven)
1 pkt - Gałecki (Wesołe Miasteczko Zdroje)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - Łapeta (Wesołe Miasteczko Zdroje)
2 pkt - Warachowski (Beżowa)
1 pkt - Leśnik (FC Kebzonia)
Wyróżnienie - Paweł Franek
GLOBAL ACHIEVE
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Guzicki (Beżowa)
2 pkt - Rusiniak (Huragan Różowa)
1 pkt - Jakubowski (Huragan Różowa)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - Titizjan (Huragan Różowa)
2 pkt - bramkarz Aquila
1 pkt - Chaber (Zenit Majowe)
Wyróżnienie - Bartosz Kłodziński
HURAGAN RÓŻOWA
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Gabrysiak (Pub Happy Seven)
2 pkt - Trajdecki (Beżowa)
1 pkt - Pajda (Zenit Majowe)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - Lewandowski (Fioletowa)
2 pkt - Chaber (Zenit Majowe)
1 pkt - Wrona (Kartel Kijewo)
Wyróżnienie - Karol Mroziński
KARTEL KIJEWO
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Iskra (Huragan Różowa)
2 pkt - Pajda (Zenit Majowe)
1 pkt - Krakowski (Wesołe Miasteczko Zdroje)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - Łapeta (Wesołe Miasteczko Zdroje)
2 pkt - Podgórski (Huragan Różowa)
1 pkt - Lewandowski (Fioletowa)
Wyróżnienie - Henryk Sienkiewicz
PUB HAPPY SEVEN
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Pajda (Zenit Majowe)
2 pkt - Iskra (Huragan Różowa)
1 pkt - Guzicki (Beżowa)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - Lewandowski (Fioletowa)
2 pkt - Warachowski (Beżowa)
1 pkt - Podgórski (Huragan Różowa)
Wyróżnienie - Emil Pasternak
WESOŁE MIASTECZKO ZDROJE
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Szałek (Fioletowa)
2 pkt - Niemczyk (FC Kebzonia)
1 pkt - Tokarzewski (Pub Happy Seven)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - Lewandowski (Fioletowa)
2 pkt - Leśnik (FC Kebzonia)
1 pkt - Chaber (Zenit Majowe)
Wyróżnienie - Krzysztof Bojaruniec
ZENIT MAJOWE
Najlepszy Zawodnik ALPN:
3 pkt - Wojtaszek (Wesołe Miasteczko Zdroje)
2 pkt - Skumiał (Pub Happy Seven)
1 pkt - Pietrzak (Kartel Kijewo)
Najlepszy Bramkarz ALPN:
3 pkt - Warachowski (Beżowa)
2 pkt - bramkarz Aquila
1 pkt - Lewandowski (Fioletowa)
Wyróżnienie - Krzysztof Wiśniewski
Aby ukazać jeszcze dlaczego Huragan Różowa występuje tak często, warto by dodać adnotację, że w pierwszej rundzie tylko w 1 spotkaniu ekipa zagrała w komplecie... Oraz, że rundzie wiosennej zdobyła 14 punktów co dało jej 6 miejsce w klasyfikacji wiosennej.
A majowe nie powinno być przypadkiem zdyskwalifikowane za ilość walkowerów? Regulamin który miał być tak mocno przestrzegany okazał się śmieciowym dokumentem, bo nikt go nie respektował, nawet organizatorzy.
Przepraszam, z całym szacunkiem dla Pana, który wygrał głosowanie na najlepszego bramkarza...ale ludzie...obudzice się... czy Waszym zdaniem to naparawde jest najlepszy bramkarz, który zasługuje na to miano od paru lat, jak zdążyłam prześledzić archiwum...??? może się nie znam bo jestem kobietą ale od paru sezonów obserwuję grę na pomarańczowej i dziwią mnie niektóre wybory w Waszych głosowaniach.....owszem mamy demokracje ale niech nie będzie ona podszyta OBŁUDĄ czy chęcią PRZYPODOBANIA się komuś....niech będzie to szczere i wypracowane przez cały sezon... no nic może to trafi do niektórych...otwórzcie oczy koledzy !!! nikt Was nie wyrzuci z boiska jak nie będziecie głosować na osoby z pewnej drużyny.. pozdrawiam serdecznnie :)