ALPN - 14 sierpnia losowanie terminarza

• autor: OKS_admin, 2014-08-08 15:31

Organizator ALPN informuje, iż w dniu 14 sierpnia o godz. 17:00 odbędzie się losowanie terminarza kolejnej edycji rozgrywek. Prosimy o przybycie kapitanów wszystkich zespołów, które potwierdziły start w sezonie 2014/2015. Spotkanie odbędzie się na boisku MOSRiR przy ul. Pomarańczowej 31. Tegoroczne rozgrywki wystartują już w ostatnią niedzielę sierpnia.

14 sierpnia (czwartek), godz. 17:00 - losowanie terminarza ALPN
28 sierpnia (czwartek), godz. 17:00 - termin zgłaszania składów do sezonu 2014/2015
31 sierpnia (niedziela), godz. 9:30 - inauguracja sezonu 2014/2015

Koszt zgłoszenia zawodnika - 50 PLN (40 PLN za udział + 10 PLN ubezpieczenie NW)
Wyrobienie legitymacji zawodnika - 3 PLN

autor: Zenit_Majowe 2014-08-10 16:09:38

Profil Zenit_Majowe w Futbolowo Dziękujemy Organizatorowi ALPN za 17 wspólnie spędzonych lat w Lidze. Graliśmy w niej od samego początku nieprzerwanie… Aż do ostatniej kolejki XVII edycji.
„Sport to zdrowie” i wielu z nas o tym boleśnie się przekonało. W tej edycji z trudem, ale zawsze staraliśmy stawić się na boisku przy Pomarańczowej. Tak było i w ostatniej kolejce. O godzinie 14:00 wymagana regulaminem liczba zawodników była gotowa do gry. Okazało się, iż regulamin jest (jak wspomniał w komentarzu do ALPN – koniec sezonu autor „bukowe”) – „śmieciowym dokumentem”, a decyzje podejmuje, nie respektując jego postanowień Organizator.

autor: Zenit_Majowe 2014-08-10 16:09:53

Profil Zenit_Majowe w Futbolowo Do dziś godzina rozpoczęcia meczu z drużyną Happy7 w terminarzu to 14:00. Organizatora nie było stać na poinformowanie kapitanów drużyn o zmianie terminów. Umieścił jedynie na kilka dni przed – wzmiankę na nieoficjalnej stronie Stowarzyszenia SOKS Prawobrzeże, której obowiązku czytania nie znajdujemy w regulaminie ALPN. Jeszcze raz chcieliśmy „podziękować” za _bezprawne_ skreślenie drużyny Zenit Majowe z Ligi przez Organizatora.

autor: Zenit_Majowe 2014-08-10 16:10:03

Profil Zenit_Majowe w Futbolowo Każda historia ma swoje zakończenie. To jest dla nas wyjątkowo przykre i niesprawiedliwe, jednak cieszymy się, iż to rozwiązanie (cyt. za Organizatorem) : „pozwoli usunąć z terminarza tzw. Puste terminy” . Nie przypuszczaliśmy, aby taki był zamysł usunięcia naszej drużyny z Ligi, jednak wycofanie się z promesy ustnej zawartej w dniu meczu przez Organizatora oraz wykluczenie zespołu z rozgrywek jasno odebraliśmy jako podjęte z premedytacją i rozmysłem kroki przez Organizatora Ligi ALPN.

autor: Zenit_Majowe 2014-08-10 16:10:19

Profil Zenit_Majowe w Futbolowo Wszelkie decyzje nie objęte regulaminem należą do Organizatora, w związku z czym czekaliśmy co postanowi licząc, że posiłkując się pkt. 6 Regulaminu jako ważnego i obowiązującego dokumentu rozgrywek , będziemy mieli przynajmniej możliwość zagrania w turnieju barażowym.
Pkt.6 Regulaminu:
„W sezonie 2013/2014 nie przewiduje się spadków z ligi. Turniej barażowy nowych drużyn o prawo do gry w ALPN w przyszłym sezonie zostanie rozegrany tylko w przypadku zwolnienia się miejsca w lidze (dyskwalifikacja lub rezygnacja jakiegokolwiek zespołu). Termin takiego turnieju zostanie ogłoszony dopiero po zakończeniu sezonu.”

autor: Zenit_Majowe 2014-08-10 16:10:50

Profil Zenit_Majowe w Futbolowo Pozostałe nie respektowane punkty regulaminu:
Pkt.9 Rozgrywki ALPN odbywają się zgodnie z ligowym terminarzem ustalonym przez organizatora. Decyzja o odwołaniu i przeniesieniu każdego meczu należy wyłącznie do organizatora rozgrywek.
Pkt. 10 Każdy mecz zaczyna się dokładnie o godzinie wyznaczonej w terminarzu rozgrywek. Zespół, który o wyznaczonym czasie nie przystąpi do meczu zostanie ukarany walkowerem

PS. Dziękujemy wszystkim ekipom za wspólną grę przez te wszystkie lata. Wykluczono z LM Legię i wykluczono z ALPN Zenit ... jednak Legie chociaż zgodnie z regulaminem.