Osiedlowy Klub Sportowy PRAWOBRZEŻE - Amatorska Liga Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

Inna » Inne rozgrywki
1. Beżowa 19 bz
2. Global Achieve 15 bz
3. City Hall FC 13 bz
4. Grom 11 bz
5. Fioletowa 11 bz
6. Różowa 7 bz
7. Auto Maks 6 plus
8. Centrum 44 6 plus
9. PHU Gucio Kijewo 4 minus

Zakończenie XX edycji ALPN

• autor: OKS_admin, 2017-06-01 15:27

W najbliższą niedzielę 4 czerwca na boisku przy ul. Pomarańczowej odbędzie się uroczyste zakończenie dwudziestej edycji rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród uczestnikom ALPN połączona będzie z festynem rodzinno-sportowym, podczas którego będzie można obejrzeć zawody zespołów młodzieżowych oraz bezpłatnie spróbować kiełbaski z grill. Ceremonia zakończenia sezonu zaplanowana jest w niedzielę na godzinę 14:00, ale wszystkich fanów piłki nożnej zapraszamy do obejrzenia ostatnich meczów ligowych, które rozegrane zostaną w sobotnie popołudnie i niedzielny poranek.

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA:
3 czerwca (sobota)
godz.17.00 Grom - City Hall FC
godz.18:30 Różowa - Centrum 44

4 czerwca (niedziela)
godz.09:30 Beżowa - FC Kebzonia
godz.11:00 Kijewo - Fioletowa
godz.12:30 Global Achieve - Auto Maks

Podczas niedzielnego festynu ALPN będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na rehabilitację zawodnika drużyny Auto Maks - Marcina Januszewskiego, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.