Osiedlowy Klub Sportowy PRAWOBRZEŻE - Amatorska Liga Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

Inna » Inne rozgrywki
1. Beżowa 19 bz
2. Global Achieve 15 bz
3. City Hall FC 13 bz
4. Grom 11 bz
5. Fioletowa 11 bz
6. Różowa 7 bz
7. Auto Maks 6 plus
8. Centrum 44 6 plus
9. PHU Gucio Kijewo 4 minus

Nowa strona internetowa Pogoni Prawobrzeże !!!

• autor: OKS_admin, 2017-08-24 14:36

Zapraszamy do nowego serwisu internetowego Pogoni Prawobrzeże. Znajdziecie nas pod adresem www.oksprawobrzeze.pl oraz www.pogonprawobrzeze.pl. Od dzisiaj wszelkie informacje dotyczące naborów do klubu, treningów oraz rozgrywek grup dziecięcych i młodzieżowych będą publikowane wyłącznie w nowym serwisie (informacje o konkretnym roczniku znajdziecie w odpowiedniej zakładce). Nowa strona została zoptymalizowana i specjalnie dostosowana do przeglądania w telefonie.

Obecna strona www.prawobrzeze.futbolowo.pl nadal pozostanie aktywna i będzie służyć wyłącznie rozgrywkom ALPN.

...

autor: jmuhha 2017-10-22 23:33:55

Profil jmuhha w Futbolowo Panowie, chciałbym się dowiedzieć - czy istnieje możliwość dołączenia do ligi. e-mail: jmuhha@o2.pl

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.