Osiedlowy Klub Sportowy PRAWOBRZEŻE - Amatorska Liga Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

Inna » Inne rozgrywki
1. Beżowa 32 bz
2. City Hall FC 23 bz
3. PHU Gucio Kijewo 22 plus
4. Global Achieve 22 plus
5. Fioletowa 20 minus
6. Auto Maks 18 plus
7. Różowa 17 minus
8. Grom 14 minus
9. Centrum 44 6 bz

Nowa strona internetowa Pogoni Prawobrzeże !!!

• autor: OKS_admin, 2017-08-24 14:36

Zapraszamy do nowego serwisu internetowego Pogoni Prawobrzeże. Znajdziecie nas pod adresem www.oksprawobrzeze.pl oraz www.pogonprawobrzeze.pl. Od dzisiaj wszelkie informacje dotyczące naborów do klubu, treningów oraz rozgrywek grup dziecięcych i młodzieżowych będą publikowane wyłącznie w nowym serwisie (informacje o konkretnym roczniku znajdziecie w odpowiedniej zakładce). Nowa strona została zoptymalizowana i specjalnie dostosowana do przeglądania w telefonie.

Obecna strona www.prawobrzeze.futbolowo.pl nadal pozostanie aktywna i będzie służyć wyłącznie rozgrywkom ALPN.

...

autor: jmuhha 2017-10-22 23:33:55

Profil jmuhha w Futbolowo Panowie, chciałbym się dowiedzieć - czy istnieje możliwość dołączenia do ligi. e-mail: jmuhha@o2.pl

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.