Najlepsi w sezonie 2017/2018 - głosowanie

• autor: OKS_admin, 2018-05-28 15:05

Niedzielne nominacje wyłoniły spośród zawodników kandydatów, na których kapitanowie będą oddawać głosy. W każdej kategorii należy wybrać trzech najlepszych zawodników i przyznać im kolejno 3 pkt, 2 pkt i 1 pkt. Zwycięzcą zostanie 1 zawodnik i 1 bramkarz, którzy zgromadzą najwięcej punktów w głosowaniu. Głosowanie trwa tylko do czwartku. Kapitanowie oddają swój głos poprzez wysłanie imiennego maila na adres mailowy naszego stowarzyszenia kontakt@oksprawobrzeze.pl. Wyniki zostaną opublikowane w naszym serwisie po zakończeniu głosowania.

Poniżej lista kandydatów, którzy w nominacjach zebrali najwięcej punktów (kolejność alfabetyczna).

NAJLEPSZY ZAWODNIK ALPN
Błaszczyk Mateusz (Centrum 44)
Guzicki Daniel (Beżowa)
Litwiński Piotr (City Hall FC)