Piłka nożna - orliki i młodziki

• autor: sampaio, 2010-06-08 11:45

NAJMŁODSI ZNOWU GÓRĄ

Miniony weekend przyniósł nam kolejne bardzo korzystne rezultaty. Młodziki z rocznika 1998 prowadzeni przez trenera Roberta Wojtkowskiego przywieźli z ciężkiego terenu w Stargardzie komplet punktów.

Błękitni Stargard I – Pogoń Prawobrzeże I     1:6
Błękitni Stargard II – Pogoń Prawobrzeże II   1:4

Oba zespoły zdecydowanie przeważały na boisku i ich zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone. Dobra gra młodzików naprawdę cieszy, tym bardziej, że drużyna trenera Wojtkowskiego obecnie przygotowuje się już do występów w czerwcowym międzynarodowym turnieju piłkarskim w Sopocie (link).

Również orliki 1999 biorące udział w Mini Mistrzostwach Europy mogą zaliczyć ostatnią niedzielę do udanych. W rozegranej 6 czerwca serii spotkań oba nasze zespoły zgarnęły pełną pulę. Dzięki odniesionym zwycięstwom podopieczni trenera Artura Łagodzkiego podtrzymali swoje szanse na grę w finale szczecińskiej edycji turnieju.

Portugalia - Irlandia    5:1
Portugalia - Anglia      7:1