ALPN - zapisy

• autor: sampaio, 2010-06-21 19:51

ALPN SZUKA NOWEJ DRUŻYNY

Jesienią liga zostanie powiększona do 10 zespołów, dlatego już dzisiaj zaczynamy poszukiwania nowej, chętnej do gry w ALPN drużyny. Zapraszamy pełnoletnich piłkarzy z wszystkich osiedli Prawobrzeża, a także innych dzielnic Szczecina i okolic. W przypadku zgłoszenia większej  liczby drużyn zorganizowany zostanie turniej barażowy, który wyłoni nowego uczestnika ALPN (prawdopodobny termin barażów to połowa lipca br).

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny oraz dane osobowe kapitana (imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy) należy wysyłać na naszego maila: kontakt@oksprawobrzeze.szczecin.pl

Informacje o zgłoszonych zespołach oraz szczegółach ewentualnego turnieju podamy już wkrótce.

autor: sampaio 2010-07-01 14:01:27

Profil sampaio w Futbolowo W chwili obecnej mamy zgłoszoną dopiero jedną drużynę o tajemniczej nazwie "2K". W trakcie sezonu słyszałem szumne zapowiedzi od wielu drużyn zainteresowanych grą w ALPN, także wszystkich chętnych zapraszam, bo czasu na zapisy jest coraz mniej a miejsce tylko jedno. W połowie lipca zamykamy zgłoszenia.

autor: sampaio 2010-07-11 16:40:43

Profil sampaio w Futbolowo Mamy kolejnych chętnych do gry w ALPN - akces do ligi zgłosiła drużyna o nazwie "Pub Happy 7". Zgłoszenia będziemy przyjmować jeszcze do piątku 16 lipca br. Info o meczach barażowych podamy już wkrótce.

autor: sampaio 2010-07-15 22:37:36

Profil sampaio w Futbolowo Kolejna zgłoszona drużyna to "Szczecin United". Spóźnialskim przypominam, że jutro jest ostatni dzień zapisów. W weekend zostanie podany termin turnieju eliminacyjnego - pojawi się informacja w naszym serwisie oraz zostanie wysłany mail do kapitanów zespołów.

autor: sampaio 2010-07-17 22:21:02

Profil sampaio w Futbolowo Zapisy zakończone, spóźnialscy się obudzili i ostatecznie mamy 5 chętnych drużyn :)