Prace budowlane rozpoczęte

• autor: sampaio, 2010-07-15 19:18

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Polcourt przystąpiła do działania bardzo szybko. W dniu dzisiejszym na placu przy ul. Pomarańczowej pojawiła się mała grupka robotników i rozpoczęły się prace związane z przygotowaniem terenu pod budowę nowego boiska. W pierwszej kolejności usunięto dotychczas używane bramki oraz kryte stelaże z wieszakami na ubrania dla zawodników. Rozpoczęto także zrywanie resztek dotychczasowej murawy, która przez ostatnie kilka miesięcy przeistoczyła się w prawdziwą łąkę. Prawdopodobny termin oddania gotowego obiektu do użytku to pierwsza połowa listopada (zgodnie z warunkami przetargu wykonawca ma na to 120 licząc od momentu podpisania umowy, czyli od dnia 8 lipca).

Poniżej krótka relacja fotograficzna z pierwszego dnia budowy -
ZAPRASZAMY.