Boisko...

• autor: sampaio, 2010-07-28 20:04

Ostatnie pogodne i nieupalne dni zdecydowanie sprzyjają budowlańcom. W wykopie pod skarpą zainstalowano główną rurę do odprowadzania wody z murawy. "Za bramką" od strony Beżowej wylano betonowe podpory pod piłkochwyty. W międzyczasie zakończona została wycinka okolicznych drzew. Z boiska zniknęło już (niestety) kultowe "drzewko", ścięto również drzewa od strony Parku Leśnego Klęskowo (nowe boisko będzie szersze od dotychczasowego). W chwili obecnej plac przy Pomarańczowej bardziej przypomina skład drewna aniżeli obiekt piłkarski :)

Poniżej porcja nowych fotek.

autor: MilaRS 2010-07-29 00:56:36

Profil MilaRS w Futbolowo Można spróbować opchnąć drewno Panu Górskiemu z Nadleśnictwa Gryfino, który na potęgę tnie drzewostan w Puszczy Bukowej rozjeżdżając tam przy okazji 50-tonowym sprzętem ścieżki i drogi ;) Niezła posadka, dobry interes... Brak słów (sorki za brak związku z tematem, ale mną trzęsie).rnrnCo do budowy boiska, to czy znany jest choćby przybliżony harmonogram prac?

autor: sampaio 2010-07-29 07:19:53

Profil sampaio w Futbolowo Nam nie jest znany