Turniej eliminacyjny ALPN

• autor: sampaio, 2010-07-31 09:21

Dziś o 16:00 na orliku przy SP 74 odbędą się eliminacje do rozgrywek ALPN. Uczestnikom turnieju przypominamy o obowiązku posiadania odpowiedniego obuwia (dozwolone są wyłączne buty halówki oraz turfy) a także o obowiązku posiadania przy sobie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Wpisowe oraz listy zgłoszeniowe drużyn zawierające dane personalne zawodników (imię, nazwisko, data urodzenia, adres) będą przyjmowane na miejscu o godzinie 16:00. Jeżeli nie zajdą żadne zmiany organizacyjne (tzn. jeśli wystartują wszystkie zapowiedziane drużyny) zawody potrwają do godziny 21:00. Informacje o ostatecznych rozstrzygnięciach zamieścimy w naszym serwisie jeszcze dziś wieczorem.