Boisko...

• autor: sampaio, 2010-08-03 20:59

Kolejna porcja fotek z Pomarańczowej. Przez ostatnie dni uporządkowano teren pozyskany przez wycięcie lasu. Z ziemi usunięto wystające korzenie i pnie, wywieziono również wszystkie ścięte drzewa. W niecce pozostałej po wycince drzewostanu (słynne krzaki, w których wielokrotnie podczas meczu szukaliśmy piłki) nawieziono piasku i rozpoczęło się niwelowanie i utwardzanie tego miejsca. Równocześnie od strony ulicy Beżowej trwa montowanie poprzecznych kanałów do odprowadzania wody z murawy (plastikowe rury połączone z głównym odpływem). Jak się można było spodziewać pogoda "czuwa", aby prace nie postępowały zbyt szybko.

Zapraszam do obejrzenia najnowszych zdjęć.