Informacja dot. zgłaszania drużyn

• autor: sampaio, 2010-08-12 20:20

Lista zgłoszeniowa do ściągnięcia - KLIKNIJ prawym przyciskiem myszy i wybierz ZAPISZ

Przy okazji przypominamy o najnowszych zmianach w regulaminie ALPN:
- w sezonie 2010/2011 wystąpi najprawdopodobniej 10 drużyn (w każdej kolejce odbędzie się 5 meczów)
- z racji ograniczonego czasu rezerwacji orlika jesienne mecze zostaną skrócone do 50 minut (2 x 25 minut)
- dopuszcza się możliwość zgłaszania zawodników, którzy pełnoletność osiągną w okresie do 30 września br. (będą oni jednak uprawnieni do gry dopiero po osiągnięciu pełnoletności)

Nowym uczestnikom rozgrywek pragniemy przypomnieć o obowiązku dołączenia aktualnego zdjęcia przy wyrabianiu legitymacji zawodnika ALPN.

UWAGA:
W nadchodzącym sezonie wszyscy uczestnicy ALPN posiadający legitymację z dawną (nieaktualną) nazwą zespołu będą zmuszeni wyrobić sobie nową legitymację zawierającą obecnie używaną nazwę drużyny. Koszt wyrobienia dokumentu jest taki sam, jak w przypadku nowych zawodników.