Mecz towarzyski na Pomarańczowej

• autor: sampaio, 2011-01-10 19:05

W związku pojawieniem się odwilży, a co za tym idzie ustąpieniem z murawy śniegu informujemy, że w sobotę 15.01.2011 o godzinie 13:00 na boisku przy ul. Pomarańczowej zostanie rozegrany pierwszy w tym roku towarzyski mecz mieszkańców Prawobrzeża. Wszystkich chętnych zainteresowanych udziałem w tym spotkaniu prosimy o przesłanie mailem zgłoszenia (powinno ono zawierać: imię, nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania).

Przewidujemy uczestnictwo maksymalnie 40 osób (w przypadku liczby chętnych przekraczających tą liczbę o udziale w meczu zadecyduje kolejność zgłoszenia). W naszym serwisie będziemy informować na bieżąco o liczbie osób już zgłoszonych.

Nasz adres mailowy:
kontakt@oksprawobrzeze.szczecin.pl

UWAGA:
- W meczu będą mogły uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie.
- Udział w meczu jest bezpłatny.
- Podziału zawodników na drużyny dokona na miejscu organizator meczu.
- Zawodnicy powinni być wyposażeni w ochraniacze oraz obuwie piłkarskie typu turfy lub lanki.
- Organizator przewiduje zmiany „hokejowe”. Długość meczu zostanie określona na miejscu.

Aktualna liczba chętnych: 6 (max 40)