Inwestycji ciąg dalszy - cz.3

• autor: sampaio, 2011-02-04 13:57

Potwierdziły się informacje, które nieoficjalnymi kanałami dotarły do naszego klubu już w miniony weekend. Zwycięzca postępowania przetargowego na budowę oświetlenia, okołoboiskowych chodników oraz parkingu, Zakład Usług Inżynieryjno-Budowlanych J. Rosiek & D. Sobczyński S.C. odstąpił od zawarcia umowy z Urzędem Miasta Szczecin.

Tym samym prawo do realizacji przedsięwzięcia przeszło na kolejnego na liście oferenta - szczecińską firmę P.H.U. REMONT Męczyński Stanisław. Wykonawca ten nie jest dla nas anonimowy, gdyż jako podwykonawca wykonywał niektóre elementy naszego boiska w ramach pierwszego etapu inwestycji, który miał miejsce na jesieni ubiegłego roku. Więcej informacji na temat drugiego etapu prac już wkrótce.