Budowa boiska - cd...

• autor: sampaio, 2011-06-07 14:30

Po kilkutygodniowej przerwie na placu przy ul. Pomarańczowej znowu pojawiła się ekipa budowlana. Zeszły tydzień upłynął pod znakiem kładzenia do ziemi instalacji elektrycznej. Zalano również betonem fundamenty pod oświetlenie, które notabene zostało sprowadzone z USA. Od poniedziałku trwają już prace związane z instalowaniem słupów oświetleniowych (w chwili pisania tej notatki wokół boiska stoi już 6 kompletnych masztów). Po zakończeniu prac związanych z elektryką rozpocznie się etap kładzenia kostki brukowej, która utworzy chodnik okalający boisko. Ostatnim elementem tego etapu inwestycji będzie dokończenie budowy parkingu od strony ul. Pomarańczowej (przygotowane podłoże czeka na położenie kostki brukowej) oraz uporządkowanie terenu skarpy.

Poniżej kilka zdjęć z poniedziałku.